Šuniukai

A Vada, 2016-08-25, 2 patinai, 5 kalytės.
FENOMEN ZAK BOHEMIA HILL
JCH LT, CR, CH LT, BOB x5, CACIB x2, R.CACIB x1
DEJA VU BOHEMIA HILL
JCH LT, CH LT, BOB x4.

Priimaros rezervacijos!

 

 

 

BONEVILIS

img_2353-copy Vienintelis stipriosios lyties atstovas vadoje, vienintelis patinas. Galbūt todėl mano, kad jam viskas galima. Galima loti be perstojo, galima neiti miegoti, kai visi jau snaudžia, galima iš kitų atiminėti žaislus ir gardesnius kąsnelius, tempti nuo stalų staltieses, apsimetinėti, kad labai skauda, nors niekas jo net nelietė. Jam dažniau už kitus sakomas žodis „negalima“. Tačiau jis vienintelis gali pamoti letena ir daro tai nuolat. Lyg sveikintųsi ar prašytų atleidimo…Kartu labai mielas ir draugiškas žmogui. Gana smulkaus sudėjimo, bus tikrai nedidelis, kompaktiškas. Taip pat BONEVILIS bus puikus kompanjonas, ištikimas savo šeimininkui, o nuosekliai dirbant, toks pat klusnus, kaip ir jo tėvas. Jo šeimininkas jį labai mylės, bet bus jam griežtas ir teisingas.

BARONES

img_3523 Šios kalytės vardas pretenzingas, tačiau į ją pažvelus, viskas pasidaro aišku. Ji lyg dama iš senovinio romano, kurios veidą, na gerai, snukį dengia juoda kaukė. BARONES smulkiausia iš visų kalyčių, neturi storesnės odos, kaip BELLA ar BOHEMIA. Vasarą tai nieko, galės šildytis saulėje ir neperkaisti, bet žiemą tikrai reikės paltuko, gal net dviejų! Juk ji BARONES! Ši kalytė labai lengva ir grakšti. Kaip kokia katė prisėda šalia, niekada nepastums, nenumins kojų. Labai tiktų švelnaus, ramaus charakterio būtybei, mėgstančiai graciją, eleganciją ir paltukus. Kai šios dvi būtybės eis miesto gatvėmis, viena su vienu paltuku, kita gal net su dviem, patikėkite, žmonės į jas žiūrės ir negalės atsižiūrėti!

BELLA

img_1643

Vadoje gimė pirma, todėl stipri ir tvirta. Švelnaus ir labai mielo būdo kalytė. Kai kiti šuniukai loja, BELLA dažniausiai neloja, stebi iš šalies. Labai mėgsta gryną orą. Visada su džiaugsmu eina pasivaikščioti ir lietui lyjant, ir sniegui sningant. Jai nešalta, ji nedreba sustirusi, kaip kiti šuniukai, jai nereikia nei paltuko, nei kepurės, nei batų! Ji geriau už bet kokį haskį, net už berno skaliką, nes žiemą jai nešalta, o vasarą nekaršta. Bet kokiu oru ji eis į lauką ir niekas jai nesutrukdys gretai ir lengvai atlikti visus reikalus. Labai patogu, kai reikia bėgti, lėkti, skubėti… Kai kiti šuniukai vangiai trepsi baloje, BELLA jau būna viską atlikusi, apuosčiusi ir pasiruošusi maisto daviniui. Be to, ji tinka šunų parodoms, nes turi puikius duomenis.

BOHEMIA

img_3791crPati didžiausia ūgiu ir širdimi kalytė. Ją lengva nustumti nuo visų dubenėlių. Tai puikus pasirinkimas taupiems: valgo mažai, bet auga ir stiprėja. Labai draugiška, nors rimta jos snukučio išraiška sako ką kitą. Taip pat nebijo lietaus, sniego ar šalčio. Į lauką ir lietui lyjant, ir sniegui sningant ir be jokių paltukų! Berno skalikui tai nėra būdingas elgesys, nes jie trumpo plauko, kilę iš piečiau, todėl labiau mėgsta šilumą, nei šaltį. BOHEMIA bus labiau namų puošmena. Jos rimtas žvilgsnis visada toks, tarsi sakytų: „Jau aš tuščiai nelakstysiu po tuos podiumus, esu sutverta aukštesniems tikslams…“. Kai kiti šuniukai bus tampomi po parodas ir nuolat girdės: pirmyn, atgal, stovėt, ramiai, BOHEMIA ramiai gulės prie savo šeimininko kojų, šalia židinio, ir tyliai juoksis iš tų nelaimėlių…

BIJOU (BIŽŪ)

img_3549Tobula kalytė. Nei per didelė, nei per maža, aukso vidurys! Tokia graži, kad pati gražiausia iš visų…Nėra ką pridurti. Tobula išvaizda ir tobulas charakteris. Neparduodama. Nebent visiškam jos fanui, gerbėjui ar sekėjui…

 

 

 

 

BRETONE

Ši kalytė išsiskiria dideliu meilumu, atsidavimu ir ištikimybe savo šeimininkui. Ji iš tų, kuri galėtų stovėti ant vienos kojos, kad tik šeimininkas ją paglostytų, pastebėtų.Glaudžiasi taip, tarsi grėstų išsiskirti visam gyvenimui. Iš pirmo žvilgsnio jautroka, bet panašu, kad dėl konkurencijos. BRETONĖ norėtų, kad visas dėmesys būtų tik jai. Deja, daugiavaikėse šeimose taip nebūna, čia visiems viskas po lygiai. Loja daugiau nei BELLA ar BOHEMIA, bet mažiau nei BONEVILIS. Tas tai amsi ir ant tankų, ir ant taksų…Už haskį ji blogesnė. Esant šaltam orui, susisukusi vangiai trepsi balose ar sniege. Ko norėti?! Ji tikras berno skalikas – šaltą žiemą ar rudenį jai reikės paltuko!!  Ji taip pat tinka šunų parodoms, nes turi gerus veislės duomenis.

 

Visi šuniukai dažnai būna lauke, pratinami gamtinius reikalus atlikti ne namie, todėl būsimiems šeimininkams nebus dėl to vargo. Šuniukai ieško naujų namų ir laukia juos mylėsiančių šeimininkų.